Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Propagowanie i rozwijanie kultury fizycznej, tworzenie odpowiednich warunków do uprawiania sportu wyczynowego i kultury fizycznej. Poprzez tą sferę działalności nastąpiła integracja dzieci , młodzieży i dorosłych ze środowisk wiejskich oraz ościennych gmin.Klub prowadził liczne szkolenia dzieci i młodzieży, organizował imprezy sportowe, rekreacyjne i turystyczne, popularyzował aktywny i bezpieczny wypoczynek poprzez udział w zajęciach sportowych. Dzieci i młodzież chętnie uczestniczyły w zajęciach, a ich sukcesy dodały im dodatkowej motywacji do dalszego doskonalenia się. Coraz liczniej i chętniej wybierają aktywny wypoczynek i codzienne treningi. Klub z wielkim zaangażowaniem wspierał uczestników zajęć poprzez zakup obuwia sportowego i strojów sportowych jak również zaopatrywał w napoje. Murawa boiska zawsze była perfekcyjnie przygotowana do zajęć, wykoszona i zawieziona. Sami trenerzy podchodzili do zajęć bardzo profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję