Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Samodzielne Koło Terenowe STO Nr 20 wspiera działalność szkoły poprzez przeznaczanie środków zebranych jako organizacja pożytku publicznego na zakup pomocy naukowych \(na przykład tablic interaktywnych wraz z niezbędnym oprogramowaniem edukacyjnym, wyposażenia komputerowego i oprogramowania do pracowni informatycznej, wyposażenia świetlicy szkolnej, wyposażenia do zajęć sportowych i rekreacyjnych), dopłaty do zajęć edukacyjnych dzieci i szkoleń dla nauczycieli, wspomaganie szkoły w organizacji akcji skierowanych do społeczności lokalnej i kiermaszów charytatywnych. Ważnym aspektem działalności Koła jest również przeznaczanie środków na finansowanie inwestycji i remontów w budynku szkoły.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję