Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Od ponad 50 lat nasze stowarzyszenie zajmuje się szkoleniem przewodników beskidzkich, propagowaniem krajoznawstwa i wszelkich form turystyki górskiej. To m.in. członkowie naszej organizacji wyznaczali pierwsze szlaki w Bieszczadach, zakładali pierwsze bazy namiotowe, czy tworzyli podwaliny GOPR. W gronie naszych przewodników widnieją tak znamienite nazwiska, jak Dariusz Załuski, Monika Witkowska, Stanisław Kryciński czy Andrzej Wielocha.

Dziś, dzięki Twojemu wsparciu, możemy szkolić nowe pokolenia przewodników górskich i podnosić kompetencje obecnych. Możemy organizować imprezy turystyczno-sportowe (rajdy górskie, imprezy na orientację), prowadzić działalność wydawniczą (wydając roczniki "Magury" i "Połoniny") oraz dbać o nasze miejsca w górach, otwarte dla wszystkich: chatę w Teodorówce oraz bazę namiotową w Regetowie.

Od 2016 roku prowadzimy także zbiórkę 1% na rzecz rodziny naszego tragicznie zmarłego kolegi, Mikołaja Łaniewskiego-Wołłka.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję