Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zespolenie osób, którym bliskie jest dziedzictwo historyczne miasta Lwowa i Małopolski Wschodniej. Dążenie do utrzymania bliskiej więzi z tym regionem, jego mieszkańcami, których zadania zbliżone są do celów Towarzystwa. Udzielanie wszechstronnej pomocy charytatywnej organizacjom polskim we Lwowie i na Kresach Wschodnich, osobom prywatnym, działalnością szczególnie objęte są dzieci oraz młodzież polska z tych terenów, a także osoby starsze, samotne i chore. Działalność na rzecz zachowania przez społeczeństwo polskie pozostawionego na tych terenach mienia narodowego, dóbr kultury i sztuki. Zachowanie pamięci historycznej ziem kresowych. Organizowanie okolicznościowych spotkań Lwowian i Kresowian w Poznaniu, organizowanie imprez DNI LWOWA I KRESÓW w Poznaniu prezentujących kulturę i tradycje kresowe, kierowanych do społeczeństwa poznańskiego i wielkopolskiego, wydawanie wewnętrznych biuletynów informacyjnych i innych wydawnictw prezentujących działalność Towarzystwa i problemy kresowe, prowadzenie stałych dyżurów, w ramach których udziela się wszelkich informacji dotyczących działalności Towarzystwa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję