Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

0000 zakup nagród na Apel Osiągnięć dla uczniów, którzy uzyskali co najmniej I miejsce w powiecie i w województwie w zawodach sportowych, konkursach przedmiotowych i olimpiadach, dofinansowanie wycieczek szkolnych dla uczniów w trudnej sytuacji materialnej, ufundowanie stypendium "Nobelek" dla uczniów wyróżniających się wyjątkowo pozytywną postawą wśród społeczności szkolnej, zakup statuetek i medali dla uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego, zakup kabla do monitora i wysięgnika do rzutnika (salaY), dofinansowanie do zakupu projektora (salaY), zakup książek do biblioteki szkolnej, zakup piłek: nożnej, siatkowej, koszykowej, dofinansowanie do transportu uczniów na lotnisko wyjeżdżających do Szwecji, zakup obuwia sportowego dla ucznia w trudnej sytuacji materialnej, zakup gier planszowych, zakup pomocy dydaktycznych (fizyka, chemia) dofinansowanie nagród dla uczniów biorących udział w wieczornych zajęciach sportowych, zakup pilota zakup poczęstunku dla uczniów biorących w konkursie SCRABLE opłaty administracyjne.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję