Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie prowadził0 nieodpłatną działalność pożytku publicznego na rzecz dzieci i młodzieży. Przedmiotem działań Stowarzyszenia jest praca wychowawcza, opiekuńcza i edukacyjna dzieci i młodzieży. Organizujemy naszym wychowankom czas poza lekcjami, w godzinach popołudniowych, od wtorku do piątku a także w niektóre soboty. Tym którzy do nas przychodzą staramy się zapewnić jak najlepsze warunki. Oferujemy im skromny posiłek, pomoc przy odrabianiu lekcji, zabawy, gry. Prowadzimy zajęcia sportowe, rekreacyjne, organizujemy wycieczki. Przede wszystkim jednak wspólnymi siłami budujemy dobrą atmosferę której dzieci i młodzież niestety nie mają w swoich domach. Znaczna część naszych wychowanków pochodzi z rodzin dotkniętych problemem alkoholowym i innymi dysfunkcjami społecznymi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję