Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- W miesiącu lutym otrzymaliśmy darowiznę od Nadleśnictwa Chotyłów z przeznaczeniem na zakup opału dla Ośrodka, - W marcu zakupiliśmy materiały do wykonania osłon na okna do sali gimnastycznej, - W kwietniu została zakupiona terakota do wyłożenia podłóg w stołówce i sali gospodarstwa domowego, - Również w kwietniu zostały pozyskane pieniądze od Firmy Hall Hunter Partnership z celem na doposażenie i remont pracowni. Z tych funduszy zostały zakupione dwa okna do pracowni rękodzieła, akcesoria jeździeckie na zajęcia z hipoterapii oraz pomoce dydaktyczne do sali integracji sensorycznej, - Na przełomie kwietnia i maja zorganizowaliśmy Zieloną Szkołę połączoną z turnusem rehabilitacyjny w Ośrodku " FAMA-STA" w Mrzeżynie. W Turnusie uczestniczyło 24 wychowanków i 11 opiekunów. Stowarzyszenie pokryło koszty przejazdu oraz dodatkowe atrakcje podczas pobytu. • W czerwcu jako współorganizatorzy „Pikniku Integracyjnego Osób Niepełnosprawnych" w Ośrodku Sportu i Rekreacji „Wiosenny Wiatr” w Woskrzenicach Małych, zakupiliśmy nagrody rzeczowe do przeprowadzonego przez naszych nauczycieli konkursu plastycznego, - W czerwcu zakupiliśmy siatki ochronne do okien w sali gimnastycznej, - Również w czerwcu zakupiliśmy buty dla drużyny sportowej, która

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000106913
  • e-mail: ula.78@wp.pl
  • Telefon: 833778022
  • Adres: UL. PISZCZAC 25, 21-530 ZALUTYŃ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję