Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie Klubu AMPlus Łuków 043e więcej: www.lukow.org.pl Organizacja corocznego Memoriału im. Antoniego Trybnia. Celem głównym tego projektu była popularyzacja piłki nożnej wśród uczniów szkół podstawowych oraz szerzenie umiejętności piłkarskich Szerzenie zdrowego podejścia do życia. Wychowanie dzieci, młodzieży poprzez kultury i sport. Klub realizował swoje cele przez współdziałanie z władzami sportowymi, państwowymi i samorządowymi w celu zapewnienia członkom właściwych warunków do uprawiania sportu, Zapewniał uczestnictwo w rozgrywkach i zawodach sportowych rangi krajowej i międzynarodowej. Prowadził działalność szkoleniową, sprawował opiekę wychowawczą i szkoleniową nad członkami stowarzyszenia. Celem organizacji zajęć sportowych było umożliwienie uczniom spędzenia aktywnie i pod opieką osoby dorosłej z odpowiednimi dokumentami trenerskimi czasu wolnego. Kolejnym celem tego zadania było odciągniecie dzieci od ekranów telewizyjnych , monitorów komputerowych i siedzgcego trybu zycia i zamienienie tych nawyków na aktywny wypoczynek i zdrowa rywalizacje sportowa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję