Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest: 1 . popularyzacja, uczestnictwo, rozwój sportu i rekreacji ruchowej, turystyki i innych form mających wpływ na doskonalenie sprawności fizycznych i psychofizycznych na rzecz młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych o charakterze regionalnym; 2 . gromadzenie i tworzenie środków na rzecz osób niepełnosprawnych; 3 . oddziaływanie i pogłębienie świadomości społecznej szeroko pojętej o poszanowanie niepełnosprawnych oraz inteligencji ze społeczeństwem; 4 . inicjowanie, rozwój i organizacja różnych form rekreacji i turystyki na rzecz niepełnosprawnych; 5 . prowadzenie Warsztatu Terapii Zajęciowej lub innej placówki dla osób niepełnosprawnych; 6 . pozyskiwanie środków finansowych na zakup i naprawy środka transportu w celach dowozu niepełnosprawnych na zajęcia

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję