Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Ciągła rehabilitacja psychofizyczna kobiet po leczeniu raka piersi. 2 . Pozyskiwanie niezbędnych środków finansowych od jednostek samorządu terytorialnego na realizację zadań statutowych. 3 .Współpraca z władzami samorządowymi, klubami Amazonek w woj, Zachodniopomorskim oraz Federacją Stowarzyszeń Amazonek w Poznaniu. Pomoc w pozyskiwaniu turnusów rehabilitacyjnych. 5 . Systematyczne prowadzenie gimnastyki ogólnousprawniającej. 6 . Prowadzenie masażu klasycznego i limfatycznego dla kobiet po mastektomii. 7 . Umożliwienie korzystania ze sprzętów rehabilitacyjnych jak fotel masujący, rower stacjonarny i urządzenia do masażu. 8 . Udział w spartakiadach sportowych, organizowanych przez zaprzyjaźnione Stowarzyszenia i Federację Stowarzyszeń Amazonki. 9 . Uczestniczenie w corocznych pielgrzymkach do Częstochowy, połączonych ze zwiedzaniem ciekawych miejsc i poznawaniem ich historii.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000105808
  • e-mail: romamazonki@op.pl
  • Telefon: 943542145
  • Adres: UL. WĄSKA 1, 78-100 KOŁOBRZEG

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję