Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

ORGANIZACJA ROZGRYWEK PIŁKARSKICH W KLASIE "B" JUNIORÓW ORAZ SENIORÓW. ORGANIZACJA TURNIEJÓW TENISA STOŁOWEGO ORAZ SIATKÓWKI I SZACHÓW W OKRESIE ZIMOWYM, PROWADZENIE TRENINGÓW Z DRUZYNAMI SENIORÓW ORAZ JUNIORÓW. ROZWÓJ BAZY SZKOLENIOWEJ, ORGANIZOWANIE AKCJI TRZEZWOSCIOWYCH POD HASŁEM "STOP NAŁOGOM" POMOC W REMONCIE I KONSERWACJI OBIEKTÓW SPORTOWYCH +WYKORZYSTYWANYCH SPOŁECZNIE NA POTRZEBY CZŁONKÓW KLUBU W OKRESIE WAKACYJNYM ORGANIZACJA OBZÓW SZKOLENIOWYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA OBIEKTACH SPORTOWYCH KLUBU ORGANIZACJA IMPREZ INTEGRACYJNYCH DLA CZŁONKÓW KLUBU (PIKNIKI, FESTYNY) ORGANIZACJA TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻ NA ORLIKU PRZYSZKOLNYM.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000105716
  • e-mail: pawel11400@wp.pl
  • Adres: UL. ZAKLIKÓW 221A, 37-470 ZDZIECHOWICE DRUGIE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję