Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

85 , 52 , Z, POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ Stowarzyszenie prowadzi 2 Zespoły Regionalne czyli: 1 . "Mali Grojcowianie" 2 . "Grojcowianie" Wiąże się z tym organizacja cyklicznych prób zespołów, organizacja wyjazdów na koncerty, festiwale i przeglądy, organizacja i dobór właściwego repertuaru, zapewnienie strojów regionalnych i rekwizytów. Przykład: Limanowska Słaza to festiwal niepowtarzalny i niezwykle ważny dla regionu. Pokazuje nie tylko bogactwo kultury Lachów limanowskich, szczyrzyckich i sądeckich oraz Zagórzan, górali gorczańskich i łącko- kamienickich, ale również chroni ten dorobek i przyczynia się do jego popularyzacji, co szczególnie widać na ciągłym zainteresowaniu artystów udziałem w festiwalu i niesłabnącej z roku na rok liczbie dzieci i młodzieży, które chcą pokazać swoje zamiłowanie do rodzimego folkloru. 42 . Festiwal Folklorystyczny Limanowska SŁAZA trwał od 3 do 6 listopada. W trzecim dniu Festiwalu jako gość wieczoru wystąpił Zespół Regionalny „Grojcowianie” z Wieprza. Była to kulminacja trwających przy Limanowskiej Śłazie warsztatów które w tym roku pościęcone były Żywiecczyźnie. Kursanci przebywali w czwartek na Żywiecczyźnie a w piątek prowadzone były w Limanowej warsztaty muzyczne z Kapelą "Grojcowianie" i Brygidą Murańską oraz taneczne z Jadwigą Jurasz choreografem „ZR „Grojcowianie”.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję