Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W 2016 roku Gminny Klub Sportowy "Gryf" Sicienko zajmował się szkoleniem sześciu drużyn piłki nożnej: dwóch seniorów, juniorów starszych, dwóch orlików i żaków. W swoich szeregach skupiał ponad 100 piłkarzy. W trakcie sezonu Zarząd Klubu wraz z rodzicami i wolontariuszami organizował jednodniowe turnieje, sparingi oraz treningi dla różnych grup wiekowych. Wykwalifikowana kadra szkoleniowa pozwoliła przyciągnąć na zajęcia dużą ilość uczestników oraz uczestniczek. Gminny Klub Sportowy "Gryf" Sicienko organizował wyjazdy na mecze i turnieje na terenie wielu województw. Bardzo często nasze drużyny wracały z nagrodami za zwycięstwo i udział.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję