Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

KS IRONMAN CS POLSKA zajmuję się szkoleniem dzieci i młodzieży pod kątem rozwoju sportowego zawodników trenujących wyczynowo triathlon Klub Sportowy IRONMAN CS POLSKA wywodzi się z ogniska TKKF, założonego w 1998 roku, na bazie którego w 2002 r. powstał Klub Sportowy IRONMAN SZCZECIN. Do lutego 2001 roku trenerem był Roman Czerwiński, którego zastąpił Dariusz Czyżowicz. Klub od początku istnienia wyróżnia się na arenie sportowej kraju. Zawodnikami Klubu są dwie czołowe postacie polskiego triathlonu 0374 Dariusz Czyżowicz i Piotr Grzegórzek. Pierwszy 0374 utytułowany, doświadczony i uznany zawodnik, trener, wciąż udawadniający, iż wiek nie jest przeszkodą w osiąganiu doskonałych wyników, drugi określany jako największy talent młodego pokolenia triathlonistów. Pozostali zawodnicy Klubu niewiele ustępują najlepszym zawodnikom w kraju, tworząc przy okazji zgrany i ukierunkowany na osiąganie celów zespół. Aż trzech zawodników Klubu to członkowie kadry narodowej (Agata Kilich, Norbert Gieceiwczi, Małgorzata Otworowska\). Klub prowadzi nabór ,rozpoczynając kontakt ze sportem zawodników od konkurencji pływania. Dalsze etapy to zawody oraz zgrupowania sportowe. Zawodnicy biorą udział w rywalizacji i klasyfikacji sportu dzieci i młodzieży. Działalność Klubu jest finansowana przez Gminę Miasto Szczecin oraz firmy wspierające sport, zdrowy tryb życia, uczciwą sportową walkę. Do głównych sponsorów klubu C-S POLSKA sp. z o.o. w Kobylance. Dzięki tym firmom Klub rozwija się nie tylko sportowo ale i organizacyjnie, tworząc zawodnikom coraz lepsze warunku rozwoju. W ciągu 12 lat istnienia Klubu przeszedł on ewolucję z klubu o lokalnym do zasięgu do jednego z najlepszych klubów w kraju z aspiracjami międzynarodowymi. Podkreślić można, że aspiracje te już wkroczyły w fazę realizacji. Klub posiada status organizacji pożytku publicznego. W dalszym zamyśle działaczy klubu jest poszerzenie działalności klubu o wspieranie zawodników w zakresie ochrony zdrowia, leczenia kontuzji, rehabilitacji oraz przystosowania do pracy zawodowej zawodników niepełnosprawnych oraz zawodników po zakończeniu kariery sportowej. Pomysł ten zrodził się na bazie doświadczeń sportowców, którzy po zakończeniu kariery wskutek kontuzji czy osiągnięcia dojrzałego wieku pozostawali bez wsparcia klubów, sponsorów i kibiców.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję