Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

stypendia na letnie obozy Camp Rising Sun w USA. Organizowanie konkursu wsrod mlodziezy gimnazjalnej o letnie stypendium na obozy w USA \(Camp Rising Sun\). W ramach przeprowadzenia selekcji uczestnikow na letni oboz Camp Rising Sun w USA. Zarzad stowarzyszenia w 2016 roku: rozeslal zaproszenia do wziecia udzialu w konkursie do ponad 90 gimnazjow w calej Polsce, w trakcie I etapu eliminacji nadeszlo ponad 65 zgloszen Komisja rekrutacyjna po przeanalizowaniu nadeslanych zgloszen I listow motywacyjnych podjela decyzje o zaproszeniu na etap finalowy do Krakow 19 kandydatow. Etap finalowy mial miejsce na poczatku marca w Krakowie. Ponadto w trakcie 2016 Zarzad Stowarzyszenia zajmowal sie zbiorka funduszy na cele statutowe. W tym m.in propagowanie przeznaczanie 1% podatku dla Stowarzyszenia poprzez aktywne docieranie do obecnych czlonkow Stowarzyszenia oraz ich rodzin. W maju 2016 roku odbylo sie spotkanie majowke ktore zebralo grupe ponad 30 laureatow konkursu z lat poprzednich. Celem spotkania bylo omowienie wynikow konkursu oraz strategii dzialania na kolejne lata. Glownym kosztem statutowym Stowarzyszenia sa bilety lotnicze dla finalist

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję