Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Członkowie OSP brali udział w 10 akcjach ratowniczych. Przez cały rok organizowano zbiórki szkoleniowe i ćwiczenia dla ratowników OSP oraz dla członków drużyny młodzieżowej. Członkowie na bieżąco wykonywali przeglądy techniczne sprzętu ratunkowego oraz jego konserwację i utrzymanie w gotowości bojowej. Dokonano zakupu umundurowania specjalnego dla strażaków, sprzętu łączności. Drużyny OSP brały udział w zawodach sportowo- pożarniczych, oraz w eliminacjach gminnych i powiatowych turnieju wiedzy pożarniczej. Członkowie OSP wykonali nieodpłatnie odnowienie pomieszczeń w strażnicy OSP oraz naprawę syreny alarmowej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję