Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Towarzystwa jest: 1 . poznawanie, kultywowanie i propagowanie duchowego dziedzictwa 0źyty Stein, stworzenie we Wrocławiu centrum badań poświęconych Jej myśli, osobie i świadectwu, a także ochrona i upamiętnianie miejsc i obiektów związanych z osobą 0źyty Stein, 2 . pogłębianie i poszerzanie dialogu społeczeństw i narodów polskiego, niemieckiego i żydowskiego, 3 . działanie na rzecz kulturowej, cywilizacyjnej i ekologicznej odbudowy Śląska jako historycznego miejsca spotkania i pomostu między różnymi kręgami kulturowymi, 4 . przyczynianie się do odbudowy i upowszechniania wielokulturowego i wielonarodowego dorobku Europy Środkowej, w szczególności polskiego, niemieckiego i żydowskiego, 5 . obrona praw ludzkich i obywatelskich społeczeństw dzisiejszej Europy Środkowej, ze szczególnym uwzględnieniem praw mniejszości i społeczności religijnych, 6 . działania na rzecz wzajemnej tolerancji różnych grup etnicznych i społecznych oraz odbudowy zagubionego etosu zgodnego i pełnego wzajemnego szacunku współżycia na obszarach stanowiących wspólne dziedzictwo kulturowe i cywilizacyjne, 7 . przyczynianie się do pogłębiania i upowszechniania wiedzy o historii i współczesności krajów Europy Środkowej w duchu obiektywizmu i tolerancji. 8 . edukacja dzieci i młodzieży.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję