Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja sesji popularnonaukowych w wielu miastach \(siedzibach oddziałów stowarzyszenia), pomoc kombatantom - żołnierzom Armii Krajowej na Wileńszczyźnie, Grodzieńszczyźnie i na Nowogródczyźnie - kontakty ze stowarzyszeniami polskimi działającymi na podobnym polu, przypominanie poświęcenia Żołnierzy Wyklętych, fundowanie sztandarów, tablic pamiątkowych, udział w odnawianiu nagrobków i pomników, współpraca m.in. z Instytutem Pamięci Narodowej oddział w Białymstoku, Fundacja na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000104450
  • e-mail: tpgiwbial@wp.pl
  • Telefon: 857323770
  • Adres: UL. KRAKOWSKIE 64, 00-322 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję