Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność Klubu Sportowego. Rozwój różnych dyscyplin sportu oraz stałe podnoszenie jego poziomu, upowszechnianie kultury i sportu wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych poprzez czynny udział w rozgrywkach piłki nożnej. Organizacja turniejów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z pobliskich osiedli jak również z terenu województwa dolnośląskiego. Prowadzenie drużyn sportowych gry w piłkę nożną. Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży poprzez system rozgrywek sportowych. Organizacja festynów dla dzieci i młodzieży na lokalnym terenie to jest dla osiedli podmiejskich – Jerzmanowo, Jarnołtów, Strachowice, Osiniec.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję