Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Opieka dzienna nad dziećmi. Opieka realizowana była w ramach prowadzenia świetlicy środowiskowej z elementami socjoterapii - placówki wsparcia dziennego. Placówka była czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 17.00 , oraz w te godziny i dni, kiedy były realizowane dodatkowe zajęcia. Realizowane były następujące działania: - wyrównywanie szans edukacyjnych - pomoc przy lekcjach i nadrabianiu zaległości szkolnych, udzielanie korepetycji. - dożywianie - każdego dnia z posiłków korzystały dzieci obecne na świetlicy. Podopieczni czynnie uczestniczyli w tworzeniu menu i w przygotowywaniu posiłków. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci dostały paczki żywnościowe. - zajęcia psycho- profilaktyczne, które prowadzone były w dwóch grupach wiekowych i miały charakter warsztatowy. -zajęcia programowe, tj.: gry i zabawy rekreacyjno- rozwojowe, sportowe, poznawcze, praktyczno- techniczne, kulinarne, czytelnicze, z recyklingu, gry integracyjne i komunikacyjne, konkursy, dyskoteki, imprezy okolicznościowe, gry terenowe, zajęcia psycho- edukacyjne, relaksacyjne i plastyczne, rękodzielnicze, itp. - spotkania społecznościowe. - indywidualna praca z wychowankami. Prowadzone były także zajęcia z rodzicami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję