Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Sprawozdanie merytoryczne.Jeździecki Klub Sportowy „W Siodle” w okresie od 01.07.2016 do 01.07.2017 prowadził następującą aktywność:zawody mikołajkowe - pokaz woltyżerki w wykonaniu dzieci ,5 lutego – karnawałowe zawody konne: konkurs na strój karnawałowy dla konia i jeźdźca, 4 grudnia - zawody mikołajkowe - pokaz woltyżerki w wykonaniu dzieci, Cały rok klub prowadzi jazdy rekreacyjne, w sezonie letnim także hipoterapię dla dzieci niepełnosprawnych,18 września 2016 r. - konne zawody pod nazwą "Tęczowe Zawody" na zakończenie sezonu hipoterapii, 2 października 2016 r. – klubowe zawody konne w ujeżdżeniu dla jeźdźców rekreacyjnych,5 lutego - karnawałowe zawody konne: konkurs na strój karnawałowy dla konia i jeźdźca

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000103923
  • e-mail: uk.spolka@vp.pl
  • Adres: UL. SPACEROWA 2/3, 55-200 OŁAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję