Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W roku 2016 niepołomickie środowisko Szczepu "Puszcza" obchodziło 40 - lecie swego nieprzerwanego działania. Przez te cztery dziesięciolecia przyszło nam zmierzyć się z wielkimi wyzwaniami, które stwarzały zarówno zagrożenia, jak i szanse nowej jakości działania. Doświadczeniom tym poświęcona była Konferencja \( 9-01-2016 r.\) zorganizowana przez stowarzyszenie i Szczep PUSZCZA. W ramach roku jubileuszu zorganizowano również Marcowe spotkanie przy kominku \( 12 -03-2016 r.\) na którym harcerze i rodzice zapoznali się z projektami imprez organizowanych przez nasze środowisko w tym roku. Z okazji 40 -lecia przygotowaliśmy kolejny numer Brzasku zawierający kalendarium 2011-2016 , pomyślany jako kontynuacja MONOGRAFII SZCZEPU. Stowarzyszenie czynnie pomagało w organizacji 00790079I0079 Złazu Zastępów i 0dlu Skauta. 3 maja z okazji Święta Konstytucji stowarzyszenie wraz harcerzami było organizatorem Pikniku Rodzinnego, który było spotkaniem rodziców zuchów i harcerzy, byłych członków Szczepu i wszystkich sympatyków ruchu harcerskiego. W programie pikniku były m.in gry i zabawy ruchowe, loteria fantowa, zawody strzeleckie, harcerska kawiarenka. Stowarzyszenie było również gospodarzem miasteczka harcerskiego – Światowych Dni Młodzieży. W naszym ośrodku harcerskim gościliśmy grupę 61 pielgrzymów z Włoch.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję