Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Odpłatne organizowanie, prowadzenie i wspieranie działalności edukacyjnej i oświatowo - wychowawczej. Zakładanie i prowadzenie szkół różnych szczebli. Wspieranie inicjatyw zmierzających do poprawy warunków nauczania i wychowania w szkołach. Inne działania sprzyjające rozwojowi i realizacji statutowych celów. Współpracę z osobami i organizacjami w zakresie wymiany doświadczeń i zbierania informacji dotyczących szkolnictwa. Prowadzenie działalności integrujących członków towarzystwa poprzez aktywność kulturalną, rekreacyjną i towarzyską.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000103760
  • e-mail: szkolapto@wp.pl
  • Telefon: 857455117
  • Adres: UL. DZIELNA 19, 15-363 BIAŁYSTOK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję