Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem podstawowej działalności Stowarzyszenia w roku obrotowym była rehabilitacja i opieka nad kobietami po mastektomii. Cele działalności stowarzyszenia: 1 . rehabilitacja psychiczna i fizyczna kobiet po zabiegu mastektomii, 2 . roztaczanie opieki nad kobietami oczekującymi na zabieg operacyjny, 3 . udzielanie wszelkiej pomocy kobietom po operacji amputacji piersi, 4 . prowadzenie poradnictwa przez lekarzy, psychologów, specjalistów innych dziedzin, 5 . informowanie społeczeństwa o problemach chorób nowotworowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję