Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W ramach zadania publicznego umożliwiliśmy korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych i fizykoterapeutycznych. Organizowanie czasu wolnego i spotkań integracyjnych z okazji świąt, Walentynek, powitania lata, itp. Prowadzenie sali rehabilitacyjnej dla członków Stowarzyszenia i innych niepełnosprawnych mieszkańców miasta, w ramach współpracy z innymi organizacjami społecznymi. Wycieczka nad morze do Kołobrzegu, udział w imprezach gminnych np. Święto Dyni. Organizowanie wzajemnej pomocy członków Stowarzyszenia w przypadkach nagłych zachorowań i trudnych sytuacji losowych. Pomoc członkom Stowarzyszenia w rozwiązywaniu problemów z rehabilitacją i życiem codziennym. Współdziałanie z władzami rządowymi, samorządowymi, organizacjami i instytucjami zajmujących się działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję