Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Istotnym elementem w życiu współczesnego człowieka stała się dbałość o utrzymanie odpowiedniej kondycji fizycznej. Z biegiem lat obniża się sprawność i wydolność fizyczna. Proces starzenia powoduje spadek masy mięśniowej i siły mięśni, ścięgien i wiązadeł, spadek wytrzymałości i gęstości kości, obniża wydolność oddechową i krążeniową, występuje zniekształcenie stawów. Powoduje to obniżenie jakości życia. Najlepszym sposobem na poprawę tego stanu jest aktywność ruchowa i rekreacyjna. Mając na celu zapobieganie wymienionym schorzeniom, TKKF Ognisko „Wierzbno” w 2016r. prowadziło zajęcia gimnastyczne i sportowe zmierzające do podniesienia sprawności fizycznej mieszkańców Warszawy- wszystkich osób dbających o swoje zdrowie i pragnących poprawić swoją kondycję.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję