Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

ORGANIZACJA XXI WIELKOPOLSKIEJ KONFERENCJI KULTURALNEJ która odbyła się w dniach 3-4 czerwca 2016 r. w Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy - Zespół Pałacowo-Parkowy \(powiat pleszewski\). PROWADZENIE OŚRODKA REGIONALIZMU WIELKOPOLSKIEGO w pomieszczeniach Centrum Kultury „Zamek” w sposób ciągły i otwarty. Zadaniem Ośrodka jest wspieranie rozwoju, promocja oraz dokumentowanie inicjatyw kulturalnych. Ośrodek realizował projekty kulturalne; gromadził i udostępniał informacje o działalności regionalnych stowarzyszeń kultury i regionalistów oraz

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję