Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 - Promowanie filozofii i postaw opieki paliatywnej poprzez wdrażanie różnorodnych form tej opieki 2 - Kształcenie w dziedzinie opieki paliatywnej 3 - Prowadzenie badań naukowych 4 - Szkolenie zespołów sprawujących opiekę paliatywną 5 - Organizowanie oraz udział w zjazdach, sympozjach, kursach itp. spotkaniach naukowych i szkoleniowych w kraju i zagranicą 6 - Wspomaganie działalności powołanego w 1997 r. Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Słupsku 7 - Popieranie innych działań mających na celu zapewnienie chorym opieki sprawowanej przez przeszkolone zespoły

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję