Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Celami Stowarzyszenia są: 1 ) prowadzenie działalności na rzecz ogółu społeczeństwa, jak również na rzecz swoich członków w sferze zadań publicznych w zakresie popularyzacji i rozwoju narciarstwa biegowego i biathlonu oraz innych form sportu i szeroko rozumianej turystyki i rekreacji,- Stowarzyszenie w 2014 r. było organizatorem-współorganizatorem 15 imprez sportowych-rekreacyjnych. Imprezy były przygotowywane pod kątem zachęcenia turystów do uprawiania sportu, zwłaszcza, że każdy, który ukończył bieg otrzymywał medal. Imprezy rozgrywane były na różnych dystansach,w związku z czym każdy miał możliwość wypróbowania swoich sił. Imprezy były organizowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo w 2014 r. Stowarzyszenie Bieg Piastów po raz pierwszy zorganizowało Dziecięcą Akademię 0c15degową. Stowarzyszenie zapewniło uczestnikom narty oraz wykwalifikowanych instruktorów, którzy uczyli młodsze dzieci jazdy na nartach. 2 \) organizowanie i rozwijanie kwalifikowanego narciarstwa biegowego, biathlonu, uprawianych przez zawodników posiadających status zawodników profesjonalnych oraz amatorów, a także popieranie różnych form sportu i aktywnego wypoczynku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję