Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Poznańskie Stowarzyszenie Promocji Sztuki w 2016 roku kontynuowało działalność na rzecz upowszechniania wiedzy o współczesnej sztuce, w tym w szczególności jej rozwoju w Poznaniu. Nadal celem Poznańskiego Stowarzyszenia Promocji Sztuki jest szerzenie wiedzy o estetyce otoczenia i dobrych praktykach w tym zakresie Działalność Poznańskiego Stowarzyszenia Promocji Sztuki jest możliwa dzięki nieodpłatnemu wykorzystaniu przestrzeni Galerii Garbary 48 i szczególnemu zaangażowaniu Pani Anny Ludwickiej. 2 . W 2016 roku Poznańskie Stowarzyszenie Promocji Sztuki zorganizowało wystawę malarstwa i rysunku Macieja Przybylskiego pt. "Obecność".

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję