Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: www.fundacjazelazna.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Fundacji jest: 1 . Gromadzenie środków rzeczowych i finansowych dla optymalizacji funkcjonowania i rozwoju Szpitala Specjalistycznego św. Zofii. 2 . Rozpowszechnianie wiedzy medycznej z zakresu położnictwa, ginekologii i neonatologii oraz nowoczesnych metod profilaktyki leczenia. 3 . Podnoszenie kwalifikacji medycznej pracowników Szpitala poprzez organizowanie szkoleń, sympozjów i stypendiów. 4 . Rozwijanie kontaktów z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami środowiskowymi i szkołami medycznymi. 5 . Skupienie wokół idei fundacji naukowców, dydaktyków i działaczy społecznych w kraju i zagranicą. 6 . Pomoc dzieciom chorym, niepełnosprawnym lub potrzebującym pomocy, które urodziły się w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii lub w innych ośrodkach. 7 .Prowadzenie i promowanie działalności w zakresie ochrony zdrowia oraz prowadzenie i wspieranie inicjatyw o charakterze zdrowotnym, edukacyjnym i charytatywnym

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję