Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Społecznego Funduszu "Ludzi Dobrej Woli"współpracuje z samorządem lokalnym na zasadzie doradzania i podnoszenia swoich wniosków aby ulepszać i poprawiać politykę gospodarczą i społeczną. Dbać o wszystkie pokolenia o ich dobrobyt, komfort życiowy o tworzenie dobrych warunków do integracji społecznej.Każde pokolenie ma swój punkt widzenia na funkcjonowanie miasta. Potencjał tych ludzi chcemy wykorzystać, pobudzić i zachęcić do działania, do udziału w polityce społecznej i organizacjach poza rządowych. Jest tam wielkie spektrum i możliwości wykazania się własną i zbiorową inicjatywą, pomysłem, projektem, zadaniem przez co możemy polepszyć nasze codzienne bytowanie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję