Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Krzewienie kultury fizycznej, popularyzacja aktywnych form spędzania czasu wolnego przez młodzież. W dniach 13- 16.10.2016 r. Stowarzyszenie "Pomóż Dzieciom" zorganizowało wycieczkę integracyjną dla wychowanków Domu Dziecka w Równem, Domu Dziecka JULIN w Kaliskach, Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej, Domu dla dzieci Nr 1 i Nr 2 w Wyszkowie oraz dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kruszu, Gimnazjum im. Cichociemnych w Postoliskach, Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Tłuszczu i Zespołu Szkól im. K. K. 0dczyńskiego w Tłuszczu. Głównym sponsorem wycieczki była Fundacja PKO Banku Polskiego w Warszawie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję