Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

przedmiotem działalności Stowarzyszenia jest niesienie pomocy osobom potrzebującym wsparcia materialnego, finansowego, organizacyjnego oraz placówkom mającym takie osoby pod opieką. realizujemy tę pomoc poprzez indywidualne wsparcie konkretnych przypadków, są to wychowankowie domu dziecka, którym pomagamy w dalszej nauce, fundując im stypendia naukowe, dzieci i młodzież wybitnie uzdolniona muzycznie, śpiewająca, bądź grająca na instrumentach, dzieci niepełnosprawne, wymagające specjalistycznej opieki, bądź specjalnego sprzętu do nauki, rehabilitacji, terapii, są to dzieci z rodzin wielodzietnych, których nie stać nie tylko na rozwój ich zainteresowań, ale często na zaspokojenie jakichkolwiek form rozrywki, fundujemy tym dzieciom gry edukacyjne, pokazujemy ciekawe miejsca w Krakowie i okolicy, ja na przykład "piknik lotniczy", pomagamy w sytuacjach nagłych jak choroba, finansujemy leczenie chorób wzroku, zbieramy okulary dla osób z wadami wzroku, zapobiegamy chorobom poprzez zakup szczepionek dla dzieci z biednych rejonów świata, wspieramy poszkodowanych w katastrofach takich jak trzęsienie ziemi w Amatrice we Włoszech, finansujemy pomoc w zdarzeniach losowe, takich jak powodzie, susze, cyklicznie organizujemy międzynarodowy konkurs piosenki dla osób niewidomych i niedowidzących z całego

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję