Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin, tj. działanie na rzecz rehabilitacji dzieci i młodzieży z wadami słuchu oraz działanie na rzecz dzieci i młodzieży, których członkowie rodzin dotknięci są wadami słuchu, w szczególności na rzecz dzieci słyszących niesłyszących rodziców, poprzez: a) organizację szkoleń dla rodziców z zakresu problematyki rehabilitacji dzieci i młodzieży z wadami słuchu, b) organizację banku sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży z wadami słuchu, c) organizację imprez okolicznościowych dla dzieci i młodzieży z wadami słuchu;

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję