Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Organizacja wycieczek oraz organizacja warsztatów muzycznych \(nauka gry na instrumentach, zajęcia plastyczne takie jak decoupage, ceramiczne itp. 2 .Prowadzenie dwóch świetlic dla dzieci i młodzieży (Ochronka w Garnku, Nasza Przystań w Witkowicach\) - uczestnicy nie ponoszą kosztów związanych z udziałem w zajęciach, koszty ponoszone są w ramach otrzymanych dotacji, 1% podatku oraz od sponsorów i partnerów uczestniczących w zajęciach. 3 .Dodatkowo prowadzono i organizowano spotkania integracyjne w tym ogniska, spotkania z Mikołajem itp.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000101177
  • e-mail: srk.garnek@wp.pl
  • Telefon: 603631555
  • Adres: AL.NAJŚWIĘTSZEJ 54, 42-200 CZĘSTOCHOWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję