Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stworzenie optymalnych warunków rozwoju dzieci zdrowych i niepełnosprawnych w integracyjnych placówkach oświatowych. Prowadzenie poradnictwa dla rodziców w zakresie wychowania dzieci niepełnosprawnych. Wsparcie w stymulacji rozwoju dzieci. Integrowanie dzieci sprawnych i niepełnosprawnych w grupach- pomoc w organizowaniu zajęć i zabaw dla dzieci. Prowadzenie działalności szkoleniowej dla kadry szkolnej i przedszkolnej zainteresowanej integracją dzieci i młodzieży. Działalność polegająca na promowaniu zdrowego odżywiania dzieci- unikanie niezdrowych nawyków żywieniowych. Ochrona i promocja zdrowia.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000100777
  • e-mail: gewinn@poczta.onet.pl
  • Telefon: 914223263
  • Adres: UL. SZELIGOWSKIEGO 23, 71-051 SZCZECIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję