Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Osób Specjalnej Troski "Troska" wyjazdy i wycieczki dla podopiecznych wspierając finansowo uczestników tych przedsięwzięć według potrzeb i możliwości . Organizuje wycieczki krajoznawcze, imprezy kulturalne, integracyjne uzupełniając dotacjami ze Stowarzyszenia kasy. Wspomaga finansowo i rzeczowo zakupy pomocy dydaktycznych do terapii zajęciowej niezbędnej do prawidłowego prowadzenia zajęć. Organizuje paczki żywnościowe dla najbardziej potrzebujących rodzin. Udziela pomocy osobom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównuje szanse tych rodzin i osób.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000100708
  • e-mail: ddpon@go2.pl
  • Telefon: 426558905
  • Adres: UL. ROJNA 18 A, 91-128 ŁÓDŹ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję