Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Historia osadników przekazywana jest również szkolonym przewodnikom Miasta Poznania, ażeby zwiedzającym nasze miasto doinformować o historii tej grupy etnicznej, która jest datowana od XVIII wieku.Wskazujemy naszym kandydatom na przewodników jakie pamiątki pozostały na terenie miasta Poznania stanowiące własność rodzin bamberskich. Brakowało prac o tematyce bamberskiej do roku 1975 gdy pojawiła się książka p.t. "0dmbrzy - mieszkańcy dawnych wsi miasta Poznania " Pani profesor Marii Paradowskiej. Książka ta wydana jedynie w tysiącu sztuk bardzo szybko opuściła półki księgarń. W roku 1995 została mammografia uzupełniona o zgłaszających się do autorki Bambrów przynoszących cenne informacje oraz dokumenty tej grupy etnicznej. Wydano drugą uzupełnioną o nowe informację książkę , która również zginęła bardzo szybko z półek księgarń.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję