Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Sejmiku jest prowadzenie działalności społecznie użytecznej w sferze zadań publicznych, do których należą: 1 . Działania na rzecz osób niepełnosprawnych oraz seniorów , zarówno członków organizacji tworzących Sejmik, jak i osób niezrzeszonych w zakresie: 1 ) pomocy społecznej 2 ) integracji zawodowej i społecznej oraz jej promocji 3 ) wspieranie działalności organizacji członkowskich oraz rzecznictwo ich interesów w sprawach wspólnych 4 ) działalności charytatywnej 5 \) nauki i edukacji 6 \) kultury 7 \)sportu, turystyki, krajoznawstwa i rekreacji 8 \) promocji i ochrony zdrowia 9 \)promocji i organizacji wolontariatu 2 . Inne działania w sferze zadań publicznych, w szczególności w zakresie: 1 ) aktywizacji społeczno - zawodowej oraz integracji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym 2 ) przeciwdziałania patologiom i uzależnieniom 3 ) upowszechniania i ochrony wolności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich , a także działań wspomagających rozwój demokracji 4 ) działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych 5 ) działań na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami 6 ) podejmowanie innych przedsięwzięć w ramach działalności statutowej

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000100516
  • www: www.kson.pl
  • e-mail: biuro@kson.pl
  • Telefon: 757523183
  • Adres: UL. OSIEDLE ROBOTNICZE 47A, 58-500 JELENIA GÓRA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję