Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W roku 2016 w ramach zebranych środków dofinansowaliśmy zakup okularów i oprawek korekcyjnych dla dzieci w ramach akcji „Ratujmy dzieciom wzrok Dofinansowanie dotyczyło dzieci których nie stać było na badanie wzroku i zakup takowych oprawek. Poza tym dofinansowaliśmy turnus rehabilitacyjny dla niepełnosprawnego z naszego regionu co pomoże utrzymać mu sprawność fizyczną i pomoże w osiągnięciu większej możliwości ruchowej. Wydatkowaliśmy również środki na zakup obiadów dla dzieci Szkoły Podstawowej w Jeleniej Górze. Wspieraliśmy finansowo przyjazd dzieci z Ukrainy - zakupiliśmy bilety wstępu i obiadów. Finansowaliśmy lekcje gry na klarnecie osobie uzdolnionej. Wszystkie decyzje w sprawach wydatkowanie środków są podejmowane wspólnie uchwałami zarządu Stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję