Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

A)STWARZANIE DZIECIOM I MŁODZIEZY SPRZYJAJACYCH WARUNKÓW DO WSZECHSTRONNEGO,DUCHOWEGO,INTELEKTUALNEGO,SPOŁECZNEGO I FIZYCZNEGO ROZWOJU B\)UPOWSZECHNIANIE WIEDZY O SWIECIE OTACZAJACEJ PRZYRODY,PRZECIWSTAWIANIE SIE JEGO DEGRADACJI PRZEZ WSPÓŁCZESNA CYWILIZACJE, KSZTAŁT.POTRZEBY KONTAKTU W SPOSÓB EKOL.Z PRZYRODA C)W SPOSÓ0011 NIESKREPOWANY KSZTAŁT.OSOBOWOSCI MŁODEGO CZŁOW.W OPARCIU O CHRZESCIJANSKIE WARTOSCI MORALNE I RELIGIJNE PRZY POSZANOWANIU JEGO PRAWA DO GODNOSCI I WOLNOSCI D)UPOWSZECH.I UMACNIANIE W SPOŁ.PRZYWIAZANIA DO WARTOSCI STANOWIACYCH FUNDAMENT SKAUTOWYCH ZASAD:WOLNOSCI,SPRAWIEDL.,PRAWDY,SAMORZADNOSCI TOLERANCJI I PRZYJAZNI E)KULT.,I UPOWSZECH.,HISTORYCZNYCH TRADYCJI ZOŁNIERZY POLSKICH SIŁ ZBROJNYCH NA ZACH.WALCZACYCH BOHATERSKO NA CAŁYM SWIECIE O WOLNOSC I NIEPODLEGŁOSC POLSKI F\)UPAMIETNIANIE GODNYCH POSTAW POLSKICH PATRIOTÓW I CHWALEBNYCH CZYNÓW NIEPODLEGŁ.NA PRZESTRZENI DZIEJÓW NASZEJ OJCZYZNY G)WSPIERANIE INTELEKT.I ORGANIZ.SPOŁECZN.LOKALNEJ SAMORZADU MIASTA I GMINY SKAWINA Z UWZGLED.WSZELKICH NABYTYCH PODCZAS SWOJEJ DZIAŁALNOSCI DOSWIADCZEN I WIEDZY H)NAWIAZYWANIE BEZPOSREDNIEJ WSPÓŁPR.Z INNYMI ORGANIZACJAMI O PODOBNYCH CELACH I CHARAKTERZE DZIAŁANOSCI W SZCZEGÓLNOSCI Z ORGANIZACJAMI HARCERSKIMI W KRAJU I POZA GRANICAMI I)UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW Z DZIECMI I MŁODZIEZA POLONIJNA ORAZ POLAKAMI MIESZKAJACYMI POZA GRANICAMI KRAJU J)WSPÓŁPR.Z ORG.DZIECIECYMI I MŁODZIEZ.W INNYCH PANSTWACH ORAZ MIEDZYNARODOW.ORGANIZACJAMI DZIECIECYMI I MŁODZIEZ.KTÓRYCH CELE I DZIAŁALNOSC NIE SA SPRZECZNE Z CELAMI STOWARZYSZ."CZERWONY MAK" SKAWINA K)STWARZANIE MŁODZIEZY WARUNKÓW SPRZYJAJ.OCHRONIE I PROMOCJI ZDROWIA ORAZ PRZECIWDZ.WSZELKIM PATOLOGIOM SPOŁ.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję