Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

wspieranie rozwoju kulturalnego ogółu społeczeństwa poprzez upowszechnianie kultury i sztuki ,jej popularyzację za pośrednictwem Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, pomoc Teatrowi w realizowanych przez niego przedsięwzięciach na rzecz rozwoju kulturalnego ogółu społeczeństwa. Ścisła współpraca z Teatrem, upowszechnianie wiedzy o Teatrze, edukacja teatralna, współdziałanie z władzami, instytucjami, organizacjami zainteresowanymi działalnością Stowarzyszenia, współpraca z pokrewnymi stowarzyszeniami, organizowanie konkursów, wystaw, pokazów ,odczytów, dyskusji, imprez, przeprowadzanie licytacji i konkursów

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję