Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizacja półkolonii \(Aktywny wypoczynek dzieci podczas wakacji. Nauka samodzielności i współistnienia w grupie. Rozwijanie zainteresowań poznawczych. Rozwijanie sprawności fizycznej Wyjazdy do kina, na basen oraz do ZOO we Wrocławiu a także do Bobolandi. Nie zrealizowane zostało na Półkolonii w Chrząstawie Wielkiej - wyjścia do Ogrodu Japońskiego, ponieważ dzieci bardzo chciały zostać dłużej w ZOO. Uczestnikami Półkolonii były małe dzieci i w związku z tym, były już bardzo zmęczone. Na Półkolonii w Kamieńcu Wrocławskim został zamieniony wyjazd do ZOO na wyjście do Bobolandii. Było to spowodowane tym, że grupa ta również składała się z małych dzieci oraz fakt, że w miesiącu maju i czerwcu, wszyscy uczniowie mieli zorganizowany wyjazd właśnie do ZOO) oraz zajęcia dla dzieci i młodzieży (Prowadzone zajęcia były formą edukacji publicznej, w zakresie której rozwijano zainteresowania i pasje młodych ludzi. Dało im to możliwość samorealizacji i wspieranie uzdolnień. Ponadto zadanie miało wymierny efekt opiekuńczy i wychowawczy. Realizacja zadania przyczyniła się do dalszego zwiększenia stopnia integracji ludności "rdzennej" i napływowej zarówno poprzez nawiązanie znajomości i kontaktów przez dzieci uczęszczające na zajęciach taneczne\)

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję