Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja "Mali Szczęśliwi" imienia Janusza Korczaka z siedzibą w Lublinie przy ulicy Eugeniusza Romera 15 w 2016 roku w ramach nieodpłatnej działalności statutowej pomagała w zbiórce pieniędzy na leczenie Amelki, 3 letniej dziewczynki chorej na nowotwór złośliwy oka - siatkówczak. Akcja pod nazwą "Amelka marzycielka siatkówczaka niszczycielka" rozpoczęła się w sierpniu 2016 roku kiedy to u dziewczynki zdiagnozowano złośliwy nowotwór lewego oka w stopniu bardzo zaawansowanym. Stan dziewczynki był poważny, groziła dziewczynce amputacja oka, lekarze w Polsce nie byli w stanie podjąć leczenia, Amelka wymagała leczenia operacyjnego w Stanach Zjednoczonych, operacja była bardzo kosztowna wynosiła ponad 1 mln złotych a czasu było niewiele. Fundacja "Mali Szczęśliwi" imienia Janusza Korczaka bardzo mocno zaangażowała się w pomoc dla dziewczynki.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję