Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Kod PKD: 94,99 Z Zakup sprzętu medycznego, środków opatrunkowych i środków higienicznych, pościeli dla ośrodków Paliatywno - Hospicyjnych. Stowarzyszenie dokonuje systematycznego zakupu sprzętu medycznego, opatrunków i środków higienicznych z przeznaczeniem dla Oddziału Stacjonarnego Medycyny Paliatywnej, Hospicjum domowego oraz Poradni Medycyny Paliatywnej w Zakładzie Opiekuńczo -Leczniczym W Krakowie, ul. Wielicka 267 , Kraków. Zakupiony sprzęt medyczny i środki medyczne służą ochronie zdrowia pacjentów wymagających opieki paliatywno - hospicyjnej i pozwalają podnosić poziom jakości życia chorych. Zakupu pościeli dokonuje się zgodnie z zapotrzebowaniem - w roku sprawozdawczym nie kupowano pościeli).

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000099591
  • e-mail: pieniazek@o2.pl
  • Telefon: 126570585
  • Adres: UL. WIELICKA 267, 30-663 KRAKÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję