Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowym celem Fundacji Oświatowej Jarosty jest rozwój placówek oświatowych, w szczególności w gminie Moszczenica, poprzez wybudowanie i wyposażenie budynków szkół głównie w miejscowości Jarosty. Po zrealizowaniu podstawowego celu jakim było wybudowanie Szkoły Podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach i jej wyposażenie Fundacja Oświatowa "Jarosty" czynnie uczestniczy w funkcjonowaniu powyższej placówki. W miarę możliwości staramy się zapewnić wszystkim uczniom podstawowe pomoce dydaktyczne i stworzyć odpowiednie warunki do nauki. Fundacja wspiera dyrektora szkoły w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję