Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizowanie kursów i konferencji naukowych, w tym organizowanie konferencji naukowych o zasięgu międzynarodowym popularyzującym naukę prawa rolnego w kraju i zagranicą; udział członków Stowarzyszenia w kongresach i odczytach naukowych; wspieranie wydawnictw z zakresu określonego w celach Stowarzyszenia, w szczególności udział członków Stowarzyszenia w opracowaniu ogólnopolskiego podręcznika akademickiego do nauki prawa rolnego na wyższych studiach prawniczych; udział członków Stowarzyszenia w publikacjach oraz czasopismach naukowych o zasięgu międzynarodowym i krajowym w tym w Studia Iuridica Agraria oraz Przeglądzie Prawa Rolnego

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję