Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

pomoc dzieciom z wadami serca przed i po zabiegach, opieka nad rodzicami, przygotowanie rodzin do przyjęcia dzieci pacjentów wracających po leczeniu, rehabilitacja dzieci po zabiegach , spotkania z rodzicami chorych dzieci, wykłady i informacje na temat ochrony zdrowia wad serca i chorób układu krążenia,uświadamianie społeczeństwa, zbieranie funduszy.darowizn 1%, samokształcenia na temat chorób układu krążeniapomoc dzieciom z wadami serca przed i po zabiegach, opieka nad rodzicami, przygotowanie rodzin do przyjęcia dzieci pacjentów wracających po leczeniu, rehabilitacja dzieci po zabiegach , spotkania z rodzicami chorych dzieci, wykłady i informacje na temat ochrony zdrowia wad serca i chorób układu krążenia,uświadamianie społeczeństwa, zbieranie funduszy.darowizn 1%, samokształcenia na temat chorób układu krążenia

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000098724
  • e-mail: kasiaj@gumed.edu.pl
  • Telefon: 583492882
  • Adres: UL. DĘBINKI 7, 80-211 GDAŃSK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję