Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Cele statutowe Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych - Mysłowice realizuje: - w czasie osobistych kontaktów z podopiecznymi rodzinami w siedzibie Stowarzyszenia, - w domach rodzin objętych opieką, - oraz w czasie okolicznościowych spotkań. 0drdzo dużym zainteresowaniem wśród rodzin wielodzietnych cieszy się Akcja "Rodzina - Rodzinie”, prowadzona przez SRW M-ce. Darczyńcy zgłaszają wszystkie rzeczy, które są w dobrym stanie i które mogą być przydatne innej rodzinie. Nasze rodziny podopieczne zgłaszają się po to, co jest im aktualnie potrzebne.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję